Tutaj dowiesz się kim byliśmy jesteśmy będziemy

Kamerzysta

Grzegorz

Z fotografią zetknąłem się po raz pierwszy w wieku 7 lat, gdy razem z tatą spędzaliśmy czas w „domowej ciemni” w piwnicy, wywołując zdjęcia „analogowe”.

Przez lata pracy w korporacjach i mniejszych firmach, pasja do fotografii nigdy mnie nie opuściła. Z czasem pasja ta ewoluowała w stronę ruchomych obrazów.

Tworząc filmy cieszące się aprobatą znajomych i przyjaciół, postanowiłem opuścić szeregi korporacji dla drogi filmowca, dającego swoimi produkcjami radość ludziom uwieczniając emocje, ale też realizując moimi filmami cele organizacji.

Bezustannie poszukuję nowych inspiracji zarówno w realizacji ujęć jak i montażu i postprodukcji, podążając za najnowszymi trendami wideo.

Kamerzystka

Ania

Nieodzowne wsparcie naszej działalności filmowo – fotograficznej.

Pełna wysmakowanych pomysłów na filmowe ujęcia, wspieram nasze działania świeżym spojrzeniem, kontrolą jakości jak i public relations.

Na planie chwytam kamerę jako drugi operator, a na ceremonii ślubnej czasami staję się nawet dobrym duchem, który wesprze w kryzysowej sytuacji pomocą przy welonie, wsuwką do włosów czy słowem otuchy 🙂

Przy planowaniu i tworzeniu scenariusza inicjuję burzę mózgów, która często przeradza się w paletę kreatywnych pomysłów.

ciastko

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie.